Bizden Haberler
Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 

Basın Odası » Basın Bültenleri

Banvit, tüketicilerini yeni katkısız lezzeti ile tanıştırıyor:   Tarih 11/20/2014
Hem büyükler hem çocuklar için yeni sağlıklı atıştırmalık: Çıtır Piliç Popcorn

Türkiye’nin lider gıda markalarından Banvit, yumurta, tatlı kırmızıbiber, zerdeçal, kereviz, maydanoz gibi mutfaklarda sıkça tüketilen malzemeler kullanarak ürettiği ‘katkısız’ lezzetlerine bir yenisini daha ekledi: ‘Çıtır Piliç Popcorn’...

Küçük misket gibi şekillendirilmiş piliç göğüs etinin özel karışımlı sos ve ekmek kırığı ile kaplanarak pişirilmesiyle oluşan ürün, ısıtılarak hazır hale getirilmesiyle hem büyükler hem de çocuklar için lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalık alternatifi.

Türkiye’nin lider gıda markalarından Banvit, çocukların en çok sevdiği hazır lezzetlerde ‘doğal malzemeler’ kullanarak çocukların sağlıklı beslenmesine önemli ölçüde katkı sağlıyor. Dana Burger’den Piliç Nugget’a, Piliç Misket Köfte’den Gözleme’ye kadar pek çok farklı ürün, Banvit tarafından yumurta, tatlı kırmızıbiber, zerdeçal, kereviz, maydanoz gibi ev mutfaklarında sıkça tüketilen malzemeler kullanılarak ‘katkısız’ olarak üretiliyor.

Banvit’in katkısız serisindeki en yeni ürünü ise ‘Çıtır Piliç Popcorn’… Küçük misket gibi şekillendirilmiş piliç göğüs etinin özel karışımlı sos ve ekmek kırığı ile kaplanarak pişirilmesinden oluşan ürünü hazırlamak için sadece ısıtmak yeterli oluyor. Hem pratik, hem de lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalık alternatifi olan Çıtır Piliç Popcorn, bu özelliğiyle hem büyükler hem de çocukların damak zevkine hitap ediyor. Çıtır Piliç Popcorn dahil olmak üzere tüm katkısız lezzetlere perakende satış noktaları kadar online satış sitesi www.banvitburada.com üzerinden de ulaşılabiliyor.