Bizden Haberler
Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 

Basın Odası » Basın Bültenleri

Gsb Genel Müdür Yardımcısı Sn. Dursun Türk, Banvit Basketbol Kulübüne Ziyarette Bulundu!..   Tarih 4/2/2015
Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Bandırma’ya yapılması planlanan yeni spor salonu hakkında fikir alış verişinde bulunmak için Banvit Basketbol Kulübü Tesislerini ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk’e Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç, Banvit BK Genel Menajeri Turgay Çataloluk, Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan, Bandırma Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Hüseyin Elüstü ve Genel Müdürlük çalışanları eşlik etti.


Banvit BK Başkanı Özkan Kılıç Gençlik Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk’e Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nu tanıtırken,bugüne kadar tesiste gerçekleştirilmiş yenileme ve modernize çalışmalarından bahsetti.


Tesislerdeki incelemelerden sonra Gençlik Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk’ün asıl ziyaret sebebi olan ve Bandırma’ya yapılması planlanan yeni spor salonu hakkında detaylı bir toplantı gerçekleştirildi. Son derece olumlu geçen ziyaret sonrası taraflar en kısa zamanda tekrar görüşmek ve salon projesine start vermek üzere vedalaştı.

Konunun kamuoyuna duyurulması dileğiyle...

Saygılarımızla,
Banvit Basketbol Kulübü
Yönetim Kurulu