Bizden Haberler
Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 

Basın Odası » Basın Bültenleri

Banvit Öğrencilerler Bir Araya Geldi!..   Tarih 5/12/2015

Türkiye Basketbol Ligi Play-Off Çeyrek Finali’nde Pınar Karşıyaka takımı ile eşleşen Banvit zorlu maçlar öncesinde düzenlenen panelde öğrencilerle buluştu.


Recep Gencer Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde düzenlenen panele Banvit A Takım Menajeri Turgay Zeytingöz, Coach Selçuk Ernak ve oyunculardan Keith Simmons, Vladimir Veremeenko, Şafak Edge ve Tolga Geçim katıldı.

Oldukça kalabalık olan salonda soru-cevap şeklinde düzenlenen panelde teknik ekip ve oyuncular öğrencilerin sorularını yanıtladı. Öğrencilerin basketbol ve oyuncuların günlük yaşantıları ile ilgili sorular sorduğu panel oldukça keyifli anlara sahne oldu. Panel sonunda öğrenciler takıma destek sözü verip, Karşıyaka play-off karşılaşmaları için ise galibiyet sözü alırken, teknik ekip ve sporcular okulda düzenlenen basketbol turnuvasında dereceye giren sınıflara ödüllerini takdim etti.


Oldukça keyifli geçen panel fotoğraf çekimleri ile son bulurken, özellikle bir öğrencinin Keith Simmons sevgisi panele damgasını vurdu. Fotoğraf çektirip imzalı forma alan öğrencinin aynı zamanda hayranı olduğu oyuncu ile yaptığı maç büyük ilgi çekti.

Konunun kamuoyuna duyurulması dileğiyle...

Saygılarımızla,


Banvit Basketbol Kulübü
Yönetim Kurulu